EZ-IP

Olarak görüntüle apps view_list
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

EZ-IP SF3920 SFP Fiber Optik Cbic Modül

SFP Optik Modül 155MB,TX 1550nm / 1310nm, İletim Mesafesi: 20km Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºC

EZ-IP SF3960 SFP Fiber Optik Cbic Modül

SFP Optik Modül 1.25G 20km 1310/1550nm, İletim Mesafesi: 20km Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºC

EZ-IP SF3970 SFP Fiber Optik Cbic Modül

SFP Optik Modül 1.25G 20km 1550/1310nm, İletim Mesafesi: 20km Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºC

EZ-IP PFM920I-6UN 305m UTP CAT6 Kablo

305m UTP CAT6 Kablo Uzun Mesafe POE iletimi Desteği %99,99, OFC Oksijensiz Saf Bakır, Çevre Dostu Dış Kılıf, CPR E / UL CM sınıfını karşılar, Min. ortalama kalınlık 0.195mm, Çap 0.9mm0.05mm,Gerilme direnci ≥16MPa,Kopma uzaması ≥300%, Peeling özelliği Yalıtım veya iletkene zarar gelmez İzolasyonda ha